Dekorama - rolety, karnisze oraz wszystko czego potrzeba do dekoracji domu tylko w Zielone Tarasy Elbląg

Od 1998 roku dostarczamy Państwu wysokiej klasy karnisze oraz plisy okienne, które produkujemy przy wykorzystaniu sprawdzonych materiałów oraz kierując się potrzebami naszych Klientów.

Dekorama to produkcja rozwiązań z jednej strony funkcjonalnych, a z drugiej eleganckich, które idealnie nadają się na okna we wnętrzach mieszkań, biur czy gabinetów. Chcąc tworzyć jak najbardziej rozbudowaną propozycję dla naszych Klientów, oferujemy karnisze metalowe, drewniane, mosiężne, sufitowe oraz podwójne. To jednak nie wszystko, co dla Państwa przygotowaliśmy – chcąc pomóc Klientom w stworzeniu wyjątkowego wystroju wnętrz i uzyskaniu komfortu, przygotowaliśmy również ofertę na inne systemy osłonowe:
- rolety okienne wewnętrzne – wolnowiszące, przyszybowe oraz typu dzień i noc,
- żaluzje wewnętrzne – poziome, pionowe, drewniane oraz aluminiowe,
- moskitiery – rolowane, plisowane, przesuwne, drzwiowe itd.

Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszych rozwiązań, dostępnych w różnych seriach, a co za tym idzie designach, wymiarach i wariantach kolorystycznych, zapewnicie sobie Państwo skuteczną ochronę pomieszczenia przed słońcem, tworząc jednocześnie niepowtarzalną aranżację salonu, sypialni, kuchni czy pomieszczenia biurowego

Lokalizacja: Poziom 0

CH Zielone Tarasy

82-300 Elbląg

ul. Teatralna 5

© 2019

Godziny otwarcia

Supermarket Kaufland

Cinema City

LCP

LCP Corentin Investments

Pl. Piłsudskiego 2
00-073 Warszawa

© Zielone Tarasy

Tworzenie i projektowanie stron internetowych Koszalin