Świąteczne zestawy Semilac dla każdego!

Data publikacji: 3 grudnia 2019

Zestawy do kompleksowej pielęgnacji dłoni to idealny upominek dla każdej kobiety, która zadbane i wypielęgnowane dłonie uważa za swoją wizytówkę - niezależnie od tego, czy obdarowywana osoba preferuje manicure hybrydowy czy klasyczny. Zestawy składają się z peelingu, kremu do dłoni oraz eliksiru. Dostępne są w trzech wariantach Hope, Dream i Love. Cena zestawu to 44,90 zł.

Świąteczne zestawy to nie tylko pielęgnacyjne sety, ale również 3 warianty zestawów lakierów stworzone z myślą o miłośniczkach hybrydy oraz 2 rodzaje boxów dedykowanych osobom, które chciałyby zacząć swoją przygodę z hybrydą.

Świąteczna oferta Semilac obejmuje również dwa zestawy dla kobiet, które dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki w dziedzinie manicure hybrydowego. Zestaw świąteczny Semilac Try Me Xmas edition zawiera niezbędne produkty oraz akcesoria do aplikacji i usuwania stylizacji oraz 5 lakierów hybrydowych z bestsellerowych kolekcji marki o pojemności 3 ml. Można go kupić za 149 zł. Druga propozycja dla początkujących to zestaw świąteczny Semilac Love Me Xmas edition wzbogacona o kolor z limitowanej, świątecznej linii - 290 Semilac All I want. Dzięki obu zestawom rozpoczęcie przygody z manicure hybrydowym stanie się łatwiejsze i jeszcze bardziej przyjemne.

Semilac

Semilac - Black Friday do - 50%

CH Zielone Tarasy

82-300 Elbląg

ul. Teatralna 5

© 2019

Godziny otwarcia

Supermarket Kaufland

LCP

LCP Corentin Investments

Pl. Piłsudskiego 2
00-073 Warszawa

© Zielone Tarasy

Tworzenie i projektowanie stron internetowych Koszalin